970×90
Praca

Zatrudnię pracownika (data dodania 25.10.2016)

Doradca Techniczno- Handlowy dla sieci hurtowni instalatorskich
Obszar działania: Warszawa

Obowiązki: Pozyskiwanie nowych kontraktów, doradztwo techniczne, negocjowanie umów, nawiązywanie relacji z klientami

Wymagania: Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów, doświadczenie w pracy z produktami branży instalacyjnej, hvac, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Oferujemy: Pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń, umowe o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + system prowizyjny), niezbędne narzędzia pracy, duża samodzielność działania

Kontakt:  Paulina Lotolc mail:  plotolc@enginar.pl, tel. 536127900

Zatrudnię pracownika (data dodania 15.07.2015)

KOSZTORYSANT – BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) – NIEPEŁNOSPRAWNI (NR. REF. 14/07/2015)
Wymagania:

  • umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych
  • Prawo Jazdy kat. B (mile widziane)
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, List motywacyjny oraz kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na adres e-mail:rekrutacja@xandia.pl. Tytuł wiadomości: KOSZTORYSANT – BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) – NIEPEŁNOSPRAWNI (NR. REF. 14/07/2015)
Aplikacje bez podania numeru referencyjnego i informacji o stopniu niepełnosprawności nie zostaną rozpatrzone

Zatrudnię pracownika (data dodania 22.04.2015)

Zatrudnię instalatora-serwisanta urządzeń do uzdatniania wody.

  • praca na 1/2 etatu- 2-3 dni w tygodniu
  • wynagrodzenie 1600 netto
  • wymagany własny samochód

aplikacje wyłącznie na maila: biuro@filtry-hydra.pl

Jeśli szukasz pracy lub pracownika, to za darmo możesz umieścić ogłoszenie w naszym serwisie.

Dodaj ogłoszenie
telephone-586266_1920